Plan treningowy

Na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb, trener personalny Just Health układa plan treningowy z określeniem częstotliwości, intensywności, długości trwania oraz rodzaju ćwiczeń. Twój plan treningowy będzie ułożony zgodnie z wspólnie ustalonym celem. Poszczególne ćwiczenia są dokładnie opisywane. Ponadto poprawna technika wykonywania jest pokazywana w dniu odbioru planu treningowego.

Usługa stworzenia planu treningowego jest dostępna również w formie on-line!

Uzyskanie specjalistycznej porady jest niezwykle łatwe. Wystarczy wykonać tych kilka kroków, a odpowiednio zaprojektowany i przynoszący efekty plan treningowy stanie się Twój.

1. Wypełnij ankietę

Pamiętaj, że ankieta jest podstawą, na której zostanie ułożony plan treningowy. Postaraj się wypełnić ją szczegółowo i dokładnie. Poprawne wypełnienie formularza gwarantuje plan treningowy ułożony na miarę Twoich potrzeb. Podpisz również regulamin i zrób zdjęcie lub zeskanuj podpisany regulamin.

Ankieta trening on-line

Regulamin Just Health

2. Opłać usługę

W ramach opłaty otrzymasz:
– profesjonalnie ułożony plan treningowy dietę;
– wskazówki oraz porady na temat sposobu trenowania;
– możliwość zadawania nieograniczonej ilości pytań na temat Twojej nowego treningu.

W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz trening on-line (np. „Jan Kowalska trening on-line”). Dane do przelewu:

ING Bank Śląski: 86 1050 1559 1000 0091 4240 1091
Just Health Hanna Zbroja
NIP 851 317 27 79

3. Wyślij

wypełnioną ankietę, podpisany regulamin oraz potwierdzenie przelewu na adres e-mail hanna.j@justhealth.pl

Twój indywidualnie dobrany plan treningowy zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 3 – 5 dni roboczych.

Masz pytania lub wątpliwości?

Nie ma problemu! Skontaktuj się telefonicznie lub drogą e-mailową i uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące Twojej nowego treningu.