Kurs pierwszej pomocy w Szczecinie

W dzisiejszych czasach ryzyko utraty zdrowia lub życia na ulicy jest bardzo wysokie – coraz większa liczba samochodów, nieprawidłowy styl życia, a także dostarczenie swojemu organizmowi szkodliwych i toksycznych  produktów zarówno żywnościowych jak i używek. Jednocześnie oddalamy się od siebie jako ludzie… Już nie potrzebujemy drugiego człowieka do przetrwania, nie przejmujemy się drugim człowiekiem, zwłaszcza tym leżącym na ziemi… ale do czasu! Do czasu kiedy poszkodowanym jest ktoś z Twojej rodziny – dziecko, mama, tata, siostra, brat… Wówczas rodzi się mnóstwo pytań: dlaczego karetka przyjechała tak późno? Dlaczego nikt nie pomógł? A czy Ty pomogłeś komukolwiek?

Zapraszamy na szkolenia z pierwszej pomocy, abyś nie tylko potrafił jej udzielić, ale abyś był pewny siebie i wiedział co robisz!

Warsztaty dla dzieci „Pierwsza Pomoc w Domu”

Warsztaty skierowane do dzieci od 5 do 13 roku życia.

Programy stworzone indywidualnie dla każdej grupy wiekowej oparte na doświadczeniu, psychomotoryce i umiejętnościach dzieci w danym wieku.

W czasie tych zajęć dzieci dowiedzą się, jak najefektywniej pomóc osobie poszkodowanej i zostać Bohaterem.

Czas trwania warsztatów: 1 godzina

Szkolenie udzielania Pierwszej Pomocy

Szkolenie skierowane głównie do osób dorosłych, będących członkami firm i instytucji.

W czasie trwania szkolenia uczestnicy nie tylko otrzymają merytoryczną wiedzę, ale również umiejętności praktyczne. Dzięki temu uczestnicy szkolenia nie będą bali się podejść do poszkodowanego i będą mieli większą pewność w podejmowanych czynnościach.

Czas trwania szkolenia: 8 godzin (lub 2 spotkania po 4 godziny)

Szkolenie „Ratownik Przedmedyczny”

Szkolenie dla osób, które chcą usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej Pomocy Przedmedycznej.

Zakres szkolenia całkowicie pokrywa tematykę stanów zagrożenia zdrowia i życia. Praktyczna strona szkolenia to ponad połowa jego trwania.

„Ratownik Przedmedyczny” to szkolenie, dzięki któremu uczestnicy będą mieli więcej pewności w udzielaniu pomocy osobie poszkodowanej.

Czas trwania zajęć: 16 godzin (2 dni po 8 godzin)

Szkolenie BHP w zakładzie pracy

Obowiązkowe szkolenie skierowane do osób dorosłych.

Po przeprowadzeniu szkolenia udzielania Pierwszej Pomocy dla całej kadry, szkolenie BHP jest darmowe.

Proponujemy również stałą opiekę BHP’owca.