Masaż szyi, dekoltu i twarzy

Masaż twarzy nie tylko dostarczy Ci relaksu, ale również jest jedną z możliwości zadbania o Twój wygląd. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik użytych podczas tego masażu, sprawimy, że wygładzą się zmarszczki, znikną obrzęki oraz poprawi się ukrwienie Twojej twarzy, a co za tym wszystkim idzie – możesz opóźnić proces starzenia. Dodatkowo, dzięki oddziaływaniu na mięśnie twarzy, możesz pozbyć się np. uporczywych bólów głowy czy migren.

Kto nie chciałby wyglądać pięknie i młodo?! Skorzystaj z masażu szyi, dekoltu i twarzy i ciesz się wspaniałym odbiciem w lustrze!

To nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz kilka wiele opcji tego masażu:

odmładzający lub odżywczy

Odżywczemu masażowi twarzy towarzyszy nie tylko odprężenie, ale również wizualna poprawa jakości skóry. Nie bez powodu masaż twarzy określa się mianem manualnego liftingu.

Podaruj sobie bądź bliskiej Ci osobie chwilę relaksu.

Zwieńczeniem masażu jest nałożenie odżywczej maseczki algowej, która nie tylko dotleni ale również rozpromieni twoją cerę.  Algi posiadają silne właściwości antyoksydacyjne, co za tym idzie zwalczają wolne rodniki, które odpowiadają za starzenie się skóry.

Po zabiegu Twoja skóra będzie niezwykle wypoczęta, co więcej odzyska zdrowy koloryt.

Pamiętaj o regularności! Dla optymalnych efektów zabieg warto stosować co najmniej raz w tygodniu.

Masaż kamieniami gua sha

Masaż kamieniem Gua Sha zaczerpnięty jest z pradawnej medycyny chińskiej. W dosłownym znaczeniu ,,gua” oznacza skrobanie a ,,sha” zaczerwienienie.

Głównym założeniem masażu twarzy z użyciem Gua Sha jest poprawa przepływu limfy oraz krwi. Jeśli zmagasz się z opuchlizną i obrzękami twarzy- ten rodzaj masażu będzie dla Ciebie idealny!

Zabieg poprzedzony jest delikatnymi technikami relaksacyjnymi z użyciem odżywczego olejku do twarzy. Następnie terapeuta przechodzi  do wykonania przyjemnych technik pocierania. Nie tylko  ujędrnią Twoją skórę, ale też poprawią jej mikrokrążenie.

Masaż ten potraktuj jako chwilę dla siebie, niosącą nie tylko korzyści wizualne ale również wprowadzającą Ciebie w stan mentalnego odprężenia.