Masaż odchudzający

Masaż wyszczuplający polega na intensywnym masowaniu miejsc objętych cellulitem – oklepywaniu, rozcieraniu, rolowaniu, ugniataniu ze specjalną antycellulitową oliwką. Umożliwia to spalanie zbędnego tłuszczu i zmniejszenie obwodów ciała. Skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta. Ten masaż jest wspaniałym elementem uzupełniającym proces redukcji masy ciała.

Masaż bańką chińską to masaż z wykorzystaniem specjalnej bańki próżniowej, która zasysa skórę. Jest dobry nie tylko na cellulit, ale również przynosi dobre efekty przy bólach kręgosłupa czy dolegliwościach ze strony mięśni. Stosujemy w nim oliwkę, którą smaruje się okolice poddawane zabiegowi, po czym masażysta wykonuje podłużne i okrężne ruchy bańkami różnej wielkości w kierunku węzłów chłonnych. Działanie próżni powoduje pobudzenie krążenia krwi, rozluźnienie mięśni, uelastycznienie skóry a także wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Po takim masażu mogą powstawać sińce i wybroczyny na skórze, ale – co ważne! – wchłaniają się zwykle w ciągu paru dni i nie stanowią przeciwwskazania do zabiegu.

Jeżeli stosujesz dietę redukcyjną, jeżeli ćwiczysz w celu spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej, chwyć telefon i zadzwoń do nas, abyśmy mogli wspomóc Twoje działania ku pięknej sylwetce!