Dieta redukcyjna

Pierwszą rzeczą, którą musisz sobie uświadomić to fakt, że dieta redukcyjna wcale nie jest głodówką. Na diecie odchudzającej nie trzeba być głodnym!

Dieta redukcyjna musi zapewnić Ci odpowiednią ilość kalorii do normalnego, prawidłowego i aktywnego funkcjonowania. Doprowadzanie swojego organizmu do wycieńczenia poprzez zbyt małą ilość przyjmowanego jedzenia kompletnie mija się z celem. W końcu dieta redukcyjna ma na celu poprawę Twojego samopoczucia!

Dieta redukcyjna polega na wprowadzeniu zdrowych produktów spożywczych przygotowanych w zdrowy sposób. Dzięki temu uzyskuje się efekt dużej objętości posiłków, a jednocześnie umiarkowanej dawki kaloryczności. Natomiast częstotliwość posiłków ustabilizuje Twój poziom cukru we krwi, tak aby pozbyć się „wilczych głodów” oraz zachcianek słodyczowych. Trzeba również pamiętać o prawidłowym łączeniu produktów.

Być może to wszystko w teorii już wiesz, ale czy udaje Ci się zastosować te zasady w praktyce? Spokojnie, właśnie po to jest profesjonalny dietetyk, aby wytłumaczyć Ci zasady zdrowego żywienia, w taki sposób, aby być świadomie gotowym na zmiany i wprowadzić je w życie codzienne!

Zapomnij raz na zawsze o błędzie głodowania się lub stosowania radykalnych diet „cud”. Z Just Health zaczniesz odżywiać się zdrowo, a dzięki temu osiągniesz sukces w walce z nadwagą!

Opinie naszych pacjentów

"Korzystałem i korzystam z wiedzy dietetyczki p. Hani. 
Profesjonalizm to jej wizytówka. Do tego uprzejmość 
i indywidualne podejście do każdego pacjenta. 
Dzięki p. Hani udało mi się zgubić 60kg. 
Nadmiar z którym nie potrafiłem sobie poradzić przez lata. 
Dieta zdrowa, niskokaloryczna i do tego smaczna! 
A p. Hania pilnuje i wspiera."
Piotr S.