Dieta

W celu rozpoczęcia pracy nad Twoim sposobem odżywiania się, najpierw musimy spotkać się na wizycie, podczas której wykonamy niezbędne badania diagnostyczne oraz porozmawiamy o Twoich celach i motywacjach. Poniżej możesz przeczytać jak wygląda takie spotkanie. Natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o samej diecie, która jest w kręgu Twojego zainteresowania, wybierz konkretną dietę z rozwijanego menu.

Pierwsza  wizyta jest spotkaniem w celu określenia Twoich potrzeb i wymagań. Omawiane są Twoje oczekiwania i motywacje. Podczas rozmowy najważniejszym elementem jest identyfikacja problemu oraz znalezienie jego rozwiązania. Będę chciała określić Twój stan zdrowia, tryb życia, nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną. Opowiesz mi o swoich preferencjach żywieniowych lub ćwiczeniowych oraz możliwościach czasowych. Wezmę również pod uwagę historię aktywności fizycznej lub stosowania diet oraz zmiany nawyków żywieniowych. Na pierwszą wizytę powinno przeznaczyć się 75 minut.

 

Wizyta kontrolna ma na celu monitorowanie zmian. Przeprowadzane są kontrolne badania zmian w składzie masy ciała oraz zmian wydolnościowych organizmu. Podczas tej wizyty rozwiążemy problemy zaistniałe podczas stosowania przepisanej diety lub treningu. Bardzo istotnym elementem jest utrzymywanie oraz podnoszenie Twojej motywacji. Możesz skorzystać z tej usługi na dowolnym etapie procesu zmian lub utrzymywania osiągniętych celów. Zarezerwuj sobie czas na 45 minut.

 

Konsultacja specjalistyczna on-line to usługa stworzona specjalnie dla osób, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do gabinetu Just Health. Nasza rozmowa na temat diety lub treningu może odbyć przy pomocy Skype. Jeżeli mieszkasz za granicą, ale masz większe zaufanie do polskich specjalistów, pełna nasza współpraca może polegać na konsultacjach on-line.

Uzyskanie specjalistycznej porady on-line jest niezwykle łatwe. Wystarczy wykonać tych kilka kroków:

1. Ustal termin konsultacji

Skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo z Just Health w celu ustalenia terminu rozmowy. Nasza rozmowa będzie trwała 60 minut.

2. Opłać usługę

Konsultacja on-line należy do usług przedpłaconych, a więc musisz dokonać płatności na 72 godziny przed konsultacją. W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz konsultacja on-line (np. „Anna Kowalska konsultacja on-line”). Dane do przelewu:

ING Bank Śląski: 86 1050 1559 1000 0091 4240 1091

Just Health Hanna Zbroja

ul. Ziemniaczana 18, 70-787 Szczecin

NIP 851 317 27 79

3. Przygotuj się do wizyty

Podczas ustalania terminu wizyty, nasz specjalista przekaże Ci dokładne wskazówki odnoszące się przygotowania do wizyty. Jednak podstawowe informacje, jakie na pewno będą potrzebne to Twój wzrost i waga.

Masz pytania lub wątpliwości?

Nie ma problemu! Skontaktuj się telefonicznie lub drogą e-mailową i uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące Twojej nowej diety.