Porady dietetyczne

W celu rozpoczęcia pracy nad Twoim sposobem odżywiania się, najpierw musimy spotkać się na wizycie, podczas której wykonamy niezbędne badania diagnostyczne oraz porozmawiamy o Twoich celach i motywacjach. Poniżej możesz przeczytać jak wygląda takie spotkanie. Natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o samej diecie, która jest w kręgu Twojego zainteresowania, wybierz konkretną dietę z rozwijanego menu.

Pierwsza  wizyta jest spotkaniem w celu określenia Twoich potrzeb i wymagań. Omawiane są Twoje oczekiwania i motywacje. Podczas rozmowy najważniejszym elementem jest identyfikacja problemu oraz znalezienie jego rozwiązania. Będę chciała określić Twój stan zdrowia, tryb życia, nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną. Opowiesz mi o swoich preferencjach żywieniowych lub ćwiczeniowych oraz możliwościach czasowych. Wezmę również pod uwagę historię aktywności fizycznej lub stosowania diet oraz zmiany nawyków żywieniowych. Na pierwszą wizytę powinno przeznaczyć się 75 minut.

 

Wizyta kontrolna ma na celu monitorowanie zmian. Przeprowadzane są kontrolne badania zmian w składzie masy ciała oraz zmian wydolnościowych organizmu. Podczas tej wizyty rozwiążemy problemy zaistniałe podczas stosowania przepisanej diety lub treningu. Bardzo istotnym elementem jest utrzymywanie oraz podnoszenie Twojej motywacji. Możesz skorzystać z tej usługi na dowolnym etapie procesu zmian lub utrzymywania osiągniętych celów. Zarezerwuj sobie czas na 45 minut.