Masaże i zabiegi SPA

Obecnie każdy z nas żyje w takim biegu, że bardzo często zapominamy o zadbaniu o siebie i swoje ciało. Często skupiamy się na kwestiach duchowych, na regeneracji sennej, która ma ukoić nasze zmęczenie czy stres po ciężkim dniu w pracy, czy szkole bądź na uczelni. Zapominając przy tym, jak ważne jest odpowiednie zadbanie również o ciało — zbolałe, zmęczone mięśnie czy stawy również od czasu do czasu potrzebują nieco uwagi. Masaże i zabiegi SPA mogą być w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem! Właśnie takie usługi znajdują się w ofercie naszej poradni — zachęcamy do skorzystania z nich już dziś!

Masaże i zabiegi SPA mogą wpływać na różne elementy naszego organizmu

Bywa bardzo często tak, że urazy czy zwyrodnienia, z którymi na co dzień musimy się borykać, wpływają negatywnie również na inne części naszego ciała. Przykładem może być, chociażby ból głowy spowodowany zwyrodnieniami kręgosłupa czy karku. Oferowane przez nas masaże różnego typu mogą w takiej sytuacji pomagać i rozluźniać napięcie mięśniowe. W ofercie naszych zabiegów są również różne formy fizjoterapii, która to w formie cyklicznych spotkań z terapeutą może mieć lecznicze działanie.

Jakie zabiegi możemy Ci zaoferować?

Oferta z naszymi zabiegami je szeroka. Do zaoferowania mamy zarówno masaże lecznicze czy sportowe, jak i te, których efektem ma być relaks i rozluźnienie. Jednymi z popularniejszych naszych zabiegów, które dedykujemy zestresowanym Pacjentom, potrzebującym pełnego relaksu są oczywiście masaże ciepłymi kamieniami. Zabieg ten pozwala rozluźnić napięcie mięśniowe i poprawić krążenie. Ciepłe kamienie pozwalają ukoić stany nerwowe, dzięki czemu masowana w ten sposób osoba może się oddać pełnemu relaksowi i odprężeniu. Podobne efekty można osiągnąć także z oferowanym przez nas masażem kamieniami Gua Sha. Dodatkowym rezultatem tego zabiegu jest zlikwidowanie obrzęków twarzy czy dekoltu oraz zmniejszenie opuchlizny w okolicach oczu.

Słodko i relaksująco…

Ciekawą opcją relaksacyjną mogą być masaże wykonywane czekoladą czy miodem. Tego typu zabiegi SPA także możemy Ci zaoferować. Cieszą się one sporą popularnością, ponieważ łączą w sobie relaks oraz niecodzienne doświadczenia wpływające na zmysły. Ciepła czekolada albo miód przyjemnie otula Twoją skórę, dzięki czemu możesz w pełni odpłynąć w relaksie. Z kolei dodawane do tych produktów olejki eteryczne działają niemalże jak aromaterapia, oddziałując na Twoje inne zmysły. Tego typu zabiegi SPA doskonale mogą wpływać na wygląd Twojego ciała — czekolada oraz miód działają bowiem regenerującą, odżywczo, a także poprawiają mikrokrążenie. Jeśli w tym opisie najbardziej zainteresowało Cię otulające ciepło, to oferowany przez nas masaż świecą również przypadnie Ci to gustu ze względu na swoją formę. Aromatyczny, gorący wosk świecy pozwala na relaks otulający nie tylko Twoje ciało, ale i ducha — za to odpowiada oczywiście piękny zapach świecy.

Zadbamy o Ciebie od stóp do głów!

A wszystko to dzięki naszym zabiegom SPA. Możesz u nas skorzystać także z peelingu oraz masażu twarzy — może się on odbywać na przykład z udziałem odżywczej maseczki. Ten zabieg pozostawi Twoją cerę promienną, miękką i gładką, Twój umysł z kolei zostanie ukojony. To oczywiście nie wszystko, co możemy Ci zaoferować! Jednym z bardziej relaksujących zabiegów w naszej ofercie jest oczywiście masaż stóp — praca stojąca oraz zabiegane życie potrafią naprawdę skrzywdzić nasze stopy, a z pomocą właśnie tego zabiegu mogą one zaznać prawdziwego odprężenia.

W różnych schorzeniach

Oferowane przez nas zabiegi SPA z pewnością mogą pozytywnie wpłynąć na wygląd i gładkość Twojego ciała. Kondycja ciała zależy jednak także od aktywności fizycznej — ta wpływa bowiem nie tylko na aspekty estetyczne, ale i może być niezbędna w przypadku całego mnóstwa chorób i przypadłości. Odpowiednia ilość ruchu to bardzo ważny aspekt w wielu schorzeniach. Aktywność fizyczna powinna być jednak właściwie dobrana i dostosowana do poszczególnych chorób i przypadłości. My doskonale o tym wiemy, dlatego do oferty naszej poradni wprowadziliśmy całą gamę treningów oraz zabiegów mających na celu utrzymanie dobrej formy. Do zaoferowania mamy między innymi naukę codziennej aktywności fizycznej, mamy również plany treningowe odpowiednie dla cukrzyków czy osób po przebytych zdarzeniach kardiologicznych. Tego typu zajęcia dostosowujemy również dla dzieci, młodzieży, a nawet kobiet w ciąży.