Dietetyk, fizjoterapeuta i trener personalny w Szczecinie - Just Health

Chcesz zacząć chudnąć lub czuć się lepiej, ale nie wiesz, jak zabrać się za siebie? Wybierz Just Health, ponieważ najlepszym wyborem dla Ciebie będzie profesjonalny dietetyk. Szczecin to nasza siedziba i tutaj czeka na Ciebie doświadczona dr n. med. i n. zdr. Hanna Juchniewicz-Zbroja, ekspert w zakresie układania diet oraz treningów personalnych. Dzięki otrzymanej pomocy możesz nie tylko zacząć odchudzać się jeszcze efektywniej, ale również dążyć do innych celów – budowa masy mięśniowej, lepsze wyniki w sporcie, eliminacja alergenów z diety. Nie wpisuj już do wyszukiwarki haseł typu „dietetyk szczecin opinie”, ponieważ udało ci się trafić na właściwą stronę! W Just Health czeka na Ciebie profesjonalna obsługa – do każdego z naszych pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też dzięki nam uzyskasz oczekiwane efekty jeszcze szybciej i na dłużej. Gdy potrzebujesz fachowego wsparcia, receptę na swoje nowe życie masz właśnie przed sobą. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze spotkanie – to takie proste.

Zacznij trenować jeszcze skuteczniej! Pomoże Ci w tym doświadczony trener personalny. Szczecin oferuje nam możliwość ćwiczenia nie tylko w siłowni, ale również na basenie czy pośród pięknej przyrody w Parku Kasprowicza, Puszczy Bukowej lub nad jeziorem Szmaragdowym czy też Głębokim. Just Health to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz eksperta, który będzie wspierał Cię w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Przekonaj się, że to nie takie trudne!

Just Health – skuteczne odchudzanie Szczecin – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najdokładniejsza analiza składu ciała

Seca 515 to najnowszej technologii urządzenie, jakiego nie spotkasz w Szczecinie. Jest to najlepszy analizator metodą bioimpedancji na świecie!

Ten niezwykle dokładny i medyczny analizator dokonuje pomiaru poprzez 8-punktową analizę bioimpedancji elektrycznej. Patrząc na wyniki nie ma mowy o błędzie, gdyż Seca 515 opracowuje je na podstawie aż 19 rożnych częstotliwości pomiaru.

Poznasz nie tylko procentową i wagową zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej oraz wody, ale dowiedz się także o dokładnej ilości tkanki tłuszczowej, jaka zgromadziła się na narządach wewnętrznych, jak również poznasz 10-letnie ryzyko wystąpienia schorzeń kardiometabolicznych.

Dowiedz się więcej!

Dieta

Nie bez racji często spotykamy się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”. Dieta ma ogromny wpływ nie tylko na Twoją wagę, ale również na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Zaburzenia odżywiania stają się jednak poważnym problemem społecznym, który mógł dotknąć również Ciebie. Brak czasu i stres przyczyniają się do niezdrowego trybu życia.

Jeżeli chcesz zmienić swoją dietę, zapraszam na wizytę u dietetyka Just Health! Dowiesz się, w jaki sposób można efektywnie zadbać o swój organizm.

Dowiedz się więcej!

Masaż

Masaż kocha każdy z nas. Delikatny dotyk profesjonalisty sprawia, że nasze mięśnie przestają się napinać, a my czujemy ogromną ulgę. Poza tym warunki pozwalające na wyciszenia w połączeniu z masażem dają klientowi ogromną przyjemność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każdy zabieg wykonuje doświadczony i wykwalifikowany masażysta. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na masaż sportowy, ale również masaż relaksacyjny. Przyjdź do nas i maksymalnie się wycisz. Te kilka chwil relaksu sprawi, że nabierzesz sił na kilka kolejnych tygodni.

Dowiedz się więcej!

Fizjoterapia i rehabilitacja

Nowoczesna fizjoterapia może zdziałać spektakularne efekty. Dobry fizjoterapeuta doskonale wie jakie działania podjąć, aby rehabilitacja była jak najbardziej skuteczna. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch identycznych przypadków, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Usługi Just Health dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą w szybki i skuteczny sposób wrócić do pełnej sprawności.

Serdecznie zapraszamy osoby po zabiegach, operacjach, skręceniach, zwichnięciach oraz złamaniach. Zapraszamy pacjentów borykających się z bólem kręgosłupa, bólami w innych częściach ciała różnego pochodzenia na profesjonalną fizjoterapię prowadzoną przez dobrych i wykwalifikowanych rehabilitantów. Zapraszamy również osoby, które chcą poprzez ruch poprawić swój stan zdrowia w cukrzycy, chorobie kardiologicznej czy nowotworowej.

Dowiedz się więcej!

Świadomość żywieniowa to istotny element dbania o własne zdrowie. W dobie zalewu rynku spożywczego produktami z dużą zawartością cukru i tłuszczów trans, łatwo stracić orientację w tym, czego najbardziej potrzebuje Twoje ciało. Porada dietetyczna to jeden ze sposobów na to, by wytyczyć swoją ścieżkę żywieniową na nowo. Droga ta uwzględnia Twoje upodobania kulinarne, alergie oraz choroby współistniejące. Powstały profil żywieniowy działa jak kierunkowskaz, który podpowiada, co buduje Twój organizm.

Komu pomaga dietetyk?

Nie będzie w tym przesady, jeśli uznamy, że zawód ten niesie pomoc absolutnie wszystkim bez względu na wiek. Specjaliści w żywieniu dzieci, dorosłych i osób starszych układają jadłospisy dla każdego, kto tego chce. Szczególną grupę pacjentów stanowią osoby z różnymi chorobami oraz problemami zdrowotnymi. To właśnie ich, pod specjalną opiekę bierze dietetyk kliniczny, który jako absolwent studiów medycznych potrafi w odpowiedni sposób dostosować spożywane produkty do zgłaszanych przez Ciebie potrzeb. Podczas obszernego wywiadu zbiera informacje na Twój temat, a układając jadłospis, bierze pod uwagę nie tylko zapotrzebowanie energetyczne, ale też zażywane leki oraz inne fizyczne ograniczenia.

Z tego typu konsultacji korzystają również osoby pragnące schudnąć, dzieci posiadające wykluczenia alergiczne oraz sportowcy. Dla każdej z tych grup modyfikacja diety wiążę się z szansą na spersonalizowany i bardziej dostosowany do potrzeb schemat odżywiania.

Jak wygląda indywidualny jadłospis?

Indywidualny jadłospis to nic innego jak schemat żywieniowy stworzony przez dietetyka na określony czas. W naszej placówce w Szczecinie budujemy głównie 7- i 14-dniowe plany żywieniowe. Zawierają one idealnie przeliczone proporcje składników odżywczych, które komponuje się w całe zestawy posiłków tak, by jak najlepiej zbilansować je z korzyścią dla Twojego zdrowia. Jadłospis zawiera detalicznie opisane propozycje śniadań, obiadów i kolacji, wzbogacone o dodatkowe przekąski. Uwzględnia Twoją aktywność fizyczną oraz tryb pracy, a liczba posiłków jest dostosowana do Twojego indywidualnego planu dnia lub ewentualnych chorób.

Jadłospis zawsze zawiera przepisy na dania, tak by łatwiej było nauczyć się dobrych nawyków kulinarnych, które już podczas obróbki posiłku znacząco wpływają na wartości odżywczą dań. Chcemy, aby gotowanie według ustalonego menu nie kojarzyło Ci się z redukcją wagi, ale wprowadzeniem zdrowych zasad żywieniowych.

Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

Pierwsza wizyta ma przede wszystkim formę spotkania, szczerej rozmowy oraz poznania się. Celem dietetyka jest zebranie jak najdokładniejszego wywiadu na temat Twoich problemów żywieniowych i potrzeb z nimi związanych. Pierwsze spotkanie to dobry moment na przedstawienie wyników badań, leczonych schorzeń oraz przykładowego, codziennego jadłospisu. Im więcej dietetyk dowie się o Twoich nawykach żywieniowych, tym lepiej dopasuje zalecenia oraz dokładniej wytyczy ścieżkę pracy z ciałem.

Jak wygląda wizyta kontrolna?

Każda wizyta kontrolna to podsumowanie zmian, które wydarzyły się przez ostatni okres Twojej samodzielnej pracy nad zmianą nawyków żywieniowych. Poza tym to omówienie trudności, jakie pojawiają się podczas realizacji udzielonych Ci zaleceń. Ten czas daje szansę na dokonanie szczegółowego oglądu nie tylko wagi, ale przede wszystkim Twojego samopoczucia. To moment, w którym wspólnie możemy zastanowić się nad wdrożeniem modyfikacji, by jeszcze lepiej dopasować zaistniałe zalecenia do Twoich obecnych warunków.

Wizyty kontrolne stanowią formę monitoringu postępów oraz są rodzajem bezpośredniego doradztwa żywieniowego i psychożywieniowego, które Ci udzielamy.