Just Health for Kids – means easier future

Dziecko to Największy Skarb!

Twoje Dziecko może być szczęśliwe, może być sprawne, może być zdrowe, może teraz i w przyszłości tryskać pozytywną energią. Ponadto może świetnie radzić sobie z nauką angielskiego i w przyszłości z łatwością posługiwać się tym językiem! Bez barier i zahamowań czy strachu, aby się odezwać w obcym języku. To wszystko dlatego że tej umiejętności Twoje Dziecko nauczy się nie z książki, ale podczas aktywnych zajęć z życia wziętych.

Zajęcia dla dzieci „Just Health for Kids – means easier future” z języka angielskiego to niezmiernie praktyczne i efektywne lekcje bez książek i zadań domowych! Pracujemy na zasadzie nieustannej interakcji w normalnych warunkach, w życiowych sytuacjach – podczas zabawy i pracy. Będziemy grać, bawić się i poznawać zdrowy tryb życia. Podczas tych zajęć dziecko będzie otoczone językiem angielskim. Prowadzący mówią jedynie po angielsku, Twoje dziecko mówi jedynie po angielsku lub pomagamy mu każdą jego wypowiedź przetłumaczyć na angielski. Nie skupiamy się na poprawnej gramatyce, najważniejsze, aby przekazać informację i komunikować się. „Kali jeść, Kali pić”, język migowy, wszystko jest dozwolone! Liczy się tylko angielski i wzajemna interakcja. Chodzi nam o łamanie bariery językowej, chodzi nam o osłuchanie się z brzmieniem języka, chodzi nam o to, aby dziecko czuło się swobodnie przebywając pośród osób mówiących językiem obcym. Nie przewidujemy zadań domowych, ale zachęcamy do systematycznych spotkań z nami. Regularność zajęć jest bardzo ważna, aby nie utracić umiejętności już nabytych. Sami wszyscy wiemy, że jeżeli co jakiś czas nie mówimy w danym języku obcym, to zapominamy słówka, wyrażenia, struktury językowe. Nie pozwól, aby Twoje dziecko musiało wielokrotnie zaczynać od nowa! Natomiast do grupy Twoje dziecko może dołączyć w każdym momencie. Różnorodność poziomów, na jakich są dzieci, jest wręcz mile widziana. Dzięki temu dzieci nauczą się wzajemnej tolerancji, pracy w grupie oraz chęci niesienia pomocy innym.

„Just Health for Kids – means easier future” to niezmiernie efektywne i praktyczne zajęcia zapewniające świetnie spędzony czas podczas zabawy! Jednocześnie jest to doskonała inwestycja w przyszłość i stworzenie lepszych warunków życia i pracy Twojego dziecka. Daj swojemu dziecku lepszy start do znalezienia się w międzynarodowej rzeczywistości!

Zajęcia odbywają się w placówce Just Health przy ul. Struga 15. Prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli przedstawić Ci więcej szczegółów.