Fit Dziecko – to szczęśliwe dziecko

Zajęcia ruchowe dla dzieci „Fit Dziecko – to szczęśliwe dziecko” to propozycja dla rodziców chcących aktywować swoją pociechę lub dla rodziców, którzy chcą po prostu wspólnie spędzić czas na terenie centrum sportu. Przez godzinę czasu dzieci będą miały zapewnione najlepsze warunki do przebywania z rówieśnikami oraz do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Podczas zabaw i gier dzieci będą zdobywały nowe umiejętności. Natomiast ćwiczenia fizyczne zapewnią dziecku zdrowie i uśmiech od ucha do ucha! Pociechy wracają z zajęć zmęczone i zadowolone, ponieważ wyszalały się i zużyły mnóstwo energii w środowisku przyjaznym zabawie ruchowej.

Rodzice doceniają zajęcia „Fit Dziecko”, gdyż otrzymują wsparcie podczas tego trudnego procesu jakim jest wychowanie dziecka. Nasi opiekunowie dbają o kształtowanie prawidłowych zachowań, dlatego też niejednokrotnie rodzice i nauczyciele szkolni zauważają pozytywne zmiany w postępowaniu dziecka na co dzień.

„Fit Dziecko – to szczęśliwe dziecko” to zapewnienie szaleństwa ruchowego, dobrej zabawy oraz rozpromienionej buźki Twojego dziecka!

Zajęcia odbywają się w placówce Just Health przy ul. Struga 15. Prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli przedstawić Ci więcej szczegółów.