Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne są nieodłącznym elementem styczniowych rozważań nad samym sobą. Zastanawiamy się co osiągnęliśmy w zeszłym roku i co chcielibyśmy poprawić w tym roku. A czy Ty masz już swoją listę zmian, jakie chcesz wprowadzić w Nowym Roku? Zobacz jakie postanowienia są najczęstszymi! Sprawdź, a być może zainspirujesz się 🙂

Prawie każdy z nas podczas okresu świątecznego wyznaczył sobie postanowienia noworoczne. Jest to bardzo dobre zjawisko, chcemy się zmieniać na lepsze, chcemy więcej osiągnąć i coraz więcej wymagamy od samych siebie. Postanowienia noworoczne same w sobie mają duże prawdopodobieństwo sukcesu. Po pierwsze w czasie świąt mamy więcej wolnego czasu, a więc mogliśmy w spokoju przemyśleć i zaplanować zmiany w naszym życiu.

Jakie najczęściej zmiany chcemy wprowadzić do naszego życia? Rzucanie palenia pojawia się na pierwszym miejscu, aż 47% osób chce pozbyć się tego niezdrowego nałogu. Następnie 38 % badanych ma postanowienie schudnięcia lub przybrania masy mięśniowej. Brązowy medal popularności przysługuje poprawie sytuacji finansowej (34% badanych). Skoro dwa pierwsze miejsca odnoszą się  do zdrowego trybu życia, nie pozostaje mi nic innego jak pomóc osiągnąć sukces w upragnionych zmianach.