Just Health

Chcesz zacząć chudnąć lub czuć się lepiej, ale nie wiesz, jak zabrać się za siebie? Wybierz Just Health, ponieważ najlepszym wyborem dla Ciebie będzie profesjonalny dietetyk. Szczecin to nasza siedziba i tutaj czeka na Ciebie doświadczona mgr n. med. Hanna Juchniewicz, ekspert w zakresie układania diet oraz treningów personalnych. Dzięki otrzymanej pomocy możesz nie tylko zacząć odchudzać się jeszcze efektywniej, ale również dążyć do innych celów – budowa masy mięśniowej, lepsze wyniki w sporcie, eliminacja alergenów z diety. Nie wpisuj już do wyszukiwarki haseł typu „dietetyk szczecin opinie”, ponieważ udało ci się trafić na właściwą stronę! W Just Health czeka na Ciebie profesjonalna obsługa – do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też dzięki nam uzyskasz oczekiwane efekty jeszcze szybciej i na dłużej. Gdy potrzebujesz fachowego wsparcia, receptę na swoje nowe życie masz właśnie przed sobą. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze spotkanie – to takie proste.

Zacznij trenować jeszcze skuteczniej! Pomoże Ci w tym doświadczony trener personalny. Szczecin oferuje nam możliwość ćwiczenia nie tylko w siłowni, ale również i pośród pięknej przyrody w Parku Kasprowicza, Puszczy Bukowej lub nad jeziorem Szmaragdowym czy też Głębokim. Just Health to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz eksperta, który będzie wspierał Cię w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Przekonaj się, że to nie takie trudne!

Just Health – skuteczne odchudzanie Szczecin – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dieta

Nie bez racji często spotykamy się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”. Dieta ma ogromny wpływ nie tylko na Twoją wagę, ale również na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Zaburzenia odżywiania stają się jednak poważnym problemem społecznym, który mógł dotknąć również Ciebie. Brak czasu i stres przyczyniają się do niezdrowego trybu życia.

Jeżeli chcesz zmienić swoją dietę, zapraszam na wizytę u dietetyka Just Health! Dowiesz się, w jaki sposób można efektywnie zadbać o swój organizm.

Dowiedz się więcej!

Trening Personalny

Trening jest dla mnie świetną zabawą i odpoczynkiem, ale podstawowo jest sposobem na życie. Uważam, że podczas wysiłku fizycznego, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Natomiast kiedy kierujemy się sercem, jesteśmy w stanie pokonać wszelkie trudności i sprostać wszystkim wymaganiom życiowym. Prowadząc aktywny tryb życia będziesz mieć ogrom energii i zapału do pracy, a Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. Pamiętaj również, że ćwiczenia fizyczne są nie tylko doskonałą profilaktyką zdrowotną, ale jest to także bardzo efektywna metoda leczenia wielu chorób.

Te wszystkie i wiele innych zalet aktywności fizycznej poznasz podczas treningu personalnego Just Health!

Dowiedz się więcej!

Fizjoterapia i rehabilitacja

Nowoczesna fizjoterapia może zdziałać spektakularne efekty. Dobry fizjoterapeuta doskonale wie jakie działania podjąć, aby rehabilitacja była jak najbardziej skuteczna. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch identycznych przypadków, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Usługi Just Health dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą w szybki i skuteczny sposób wrócić do pełnej sprawności.

Serdecznie zapraszamy osoby po zabiegach, operacjach, skręceniach, zwichnięciach oraz złamaniach. Zapraszamy pacjentów borykających się z bólem kręgosłupa, bólami w innych częściach ciała różnego pochodzenia na profesjonalną fizjoterapię prowadzoną przez dobrych i wykwalifikowanych rehabilitantów. Zapraszamy również osoby, które chcą poprzez ruch poprawić swój stan zdrowia w cukrzycy, chorobie kardiologicznej czy nowotworowej.

Dowiedz się więcej!

Coaching

Przyzwyczajenie to druga natura człowieka. Zmiana trybu życia jest niezwykle trudna. Zmobilizowanie się do regularnego treningu niejednokrotnie wymaga wielkiego wysiłku. Zdecydowanie się na przewrócenie do góry nogami swojego sposobu odżywiania się wymaga wielkiej odwagi. Pozostaje pytanie czy na pewno wiesz po co podejmujesz te trudy?

Just Health zaprasza Cię do wspólnego procesu coachingowego. Pomożemy Ci w odkryciu siebie, w budowaniu siebie po swojemu. Będziemy towarzyszyć Ci podczas Twojej osobistej przemiany oraz podczas długotrwałych zmian w Twoim życiu.

Dowiedz się więcej!