Just Health

Chcesz w końcu zacząć chudnąć lub czuć się lepiej, ale nie wiesz, jak zabrać się za siebie? Wybierz Just Health, ponieważ najlepszym wyborem dla Ciebie będzie profesjonalny dietetyk. Szczecin to nasza siedziba i tutaj czeka na Ciebie doświadczona mgr n. med. Hanna Juchniewicz, ekspert w zakresie układania diet oraz treningów personalnych. Dzięki otrzymanej pomocy możesz nie tylko zacząć odchudzać się jeszcze efektywniej, ale również dążyć do innych celów – budowa masy mięśniowej, lepsze wyniki w sporcie, eliminacja alergenów z diety. Nie wpisuj już do wyszukiwarki haseł typu „dietetyk szczecin opinie”, ponieważ udało ci się trafić na właściwą stronę! W Just Health czeka na Ciebie profesjonalna obsługa – do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też dzięki nam uzyskasz oczekiwane efekty jeszcze szybciej i na dłużej. Gdy potrzebujesz fachowego wsparcia, receptę na swoje nowe życie masz właśnie przed sobą. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze spotkanie – to takie proste.

Zacznij trenować jeszcze skuteczniej! Pomoże Ci w tym doświadczony trener personalny. Szczecin oferuje nam możliwość ćwiczenia nie tylko w siłowni, ale również i pośród pięknej przyrody w Parku Kasprowicza, Puszczy Bukowej lub nad jeziorem Szmaragdowym czy też Głębokim. Just Health to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz eksperta, który będzie wspierał Cię w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Przekonaj się, że to nie takie trudne!

Just Health – skuteczne odchudzanie Szczecin – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dieta

Nie bez racji często spotykamy się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”. Dieta ma ogromny wpływ nie tylko na Twoją wagę, ale również na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Zaburzenia odżywiania stają się jednak poważnym problemem społecznym, który mógł dotknąć również Ciebie. Brak czasu i stres przyczyniają się do niezdrowego trybu życia.

Jeżeli chcesz zmienić swoją dietę, zapraszam na wizytę u dietetyka Just Health! Dowiesz się, w jaki sposób można efektywnie zadbać o swój organizm.

Dowiedz się jak to zrobić!

Trening Personalny

Trening jest dla mnie świetną zabawą i odpoczynkiem, ale podstawowo jest sposobem na życie. Uważam, że podczas wysiłku fizycznego, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Natomiast kiedy kierujemy się sercem, jesteśmy w stanie pokonać wszelkie trudności i sprostać wszystkim wymaganiom życiowym. Prowadząc aktywny tryb życia będziesz mieć ogrom energii i zapału do pracy, a Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. Pamiętaj również, że ćwiczenia fizyczne są nie tylko doskonałą profilaktyką zdrowotną, ale jest to także bardzo efektywna metoda leczenia wielu chorób.

Te wszystkie i wiele innych zalet aktywności fizycznej poznasz podczas treningu personalnego Just Health!

Poznaj treningi personalne Just Health!

Coaching

Przyzwyczajenie to druga natura człowieka. Zmiana trybu życia jest niezwykle trudna. Zmobilizowanie się do regularnego treningu niejednokrotnie wymaga wielkiego wysiłku. Zdecydowanie się na przewrócenie do góry nogami swojego sposobu odżywiania się wymaga wielkiej odwagi. Pozostaje pytanie czy na pewno wiesz po co podejmujesz te trudy?

Just Health zaprasza Cię do wspólnego procesu coachingowego. Pomożemy Ci w odkryciu siebie, w budowaniu siebie po swojemu. Będziemy towarzyszyć Ci podczas Twojej osobistej przemiany oraz podczas długotrwałych zmian w Twoim życiu.

Dowiedz się więcej o coachingu!

Pierwsza Pomoc

W dzisiejszych czasach ryzyko utraty zdrowia lub życia na ulicy jest bardzo wysokie – coraz większa liczba samochodów, nieprawidłowy styl życia, a także dostarczenie swojemu organizmowi szkodliwych i toksycznych  produktów zarówno żywnościowych jak i używek. Jednocześnie oddalamy się od siebie jako ludzie… Już nie potrzebujemy drugiego człowieka do przetrwania, nie przejmujemy się drugim człowiekiem, zwłaszcza tym leżącym na ziemi… ale do czasu! Do czasu kiedy poszkodowanym jest ktoś z Twojej rodziny – dziecko, mama, tata, siostra, brat… Wówczas rodzi się mnóstwo pytań: dlaczego karetka przyjechała tak późno? Dlaczego nikt nie pomógł? A czy Ty pomogłeś komukolwiek?

Zapraszamy na szkolenia z pierwszej pomocy, abyś nie tylko potrafił jej udzielić, ale abyś był pewny siebie i wiedział co robisz!

Dowiedz się więcej o szkoleniach pierwszej pomocy!