Just Health

Chcesz zacząć chudnąć lub czuć się lepiej, ale nie wiesz, jak zabrać się za siebie? Wybierz Just Health, ponieważ najlepszym wyborem dla Ciebie będzie profesjonalny dietetyk. Szczecin to nasza siedziba i tutaj czeka na Ciebie doświadczona mgr n. med. Hanna Juchniewicz, ekspert w zakresie układania diet oraz treningów personalnych. Dzięki otrzymanej pomocy możesz nie tylko zacząć odchudzać się jeszcze efektywniej, ale również dążyć do innych celów – budowa masy mięśniowej, lepsze wyniki w sporcie, eliminacja alergenów z diety. Nie wpisuj już do wyszukiwarki haseł typu „dietetyk szczecin opinie”, ponieważ udało ci się trafić na właściwą stronę! W Just Health czeka na Ciebie profesjonalna obsługa – do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też dzięki nam uzyskasz oczekiwane efekty jeszcze szybciej i na dłużej. Gdy potrzebujesz fachowego wsparcia, receptę na swoje nowe życie masz właśnie przed sobą. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze spotkanie – to takie proste.

Zacznij trenować jeszcze skuteczniej! Pomoże Ci w tym doświadczony trener personalny. Szczecin oferuje nam możliwość ćwiczenia nie tylko w siłowni, ale również i pośród pięknej przyrody w Parku Kasprowicza, Puszczy Bukowej lub nad jeziorem Szmaragdowym czy też Głębokim. Just Health to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz eksperta, który będzie wspierał Cię w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Przekonaj się, że to nie takie trudne!

Just Health – skuteczne odchudzanie Szczecin – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najdokładniejsza analiza składu ciała

Seca 515 to najnowszej technologii urządzenie, jakiego nie spotkasz w Szczecinie. Jest to najlepszy analizator metodą bioimpedancji na świecie!

Ten niezwykle dokładny i medyczny analizator dokonuje pomiaru poprzez 8-punktową analizę bioimpedancji elektrycznej. Patrząc na wyniki nie ma mowy o błędzie, gdyż Seca 515 opracowuje je na podstawie aż 19 rożnych częstotliwości pomiaru.

Poznasz nie tylko procentową i wagową zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej oraz wody, ale dowiedz się także o dokładnej ilości tkanki tłuszczowej, jaka zgromadziła się na narządach wewnętrznych, jak również poznasz 10-letnie ryzyko wystąpienia schorzeń kardiometabolicznych.

Dowiedz się więcej!

Dieta

Nie bez racji często spotykamy się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”. Dieta ma ogromny wpływ nie tylko na Twoją wagę, ale również na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Zaburzenia odżywiania stają się jednak poważnym problemem społecznym, który mógł dotknąć również Ciebie. Brak czasu i stres przyczyniają się do niezdrowego trybu życia.

Jeżeli chcesz zmienić swoją dietę, zapraszam na wizytę u dietetyka Just Health! Dowiesz się, w jaki sposób można efektywnie zadbać o swój organizm.

Dowiedz się więcej!

Masaż

Masaż kocha każdy z nas. Delikatny dotyk profesjonalisty sprawia, że nasze mięśnie przestają się napinać, a my czujemy ogromną ulgę. Poza tym warunki pozwalające na wyciszenia w połączeniu z masażem dają klientowi ogromną przyjemność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każdy zabieg wykonuje doświadczony i wykwalifikowany masażysta. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na masaż sportowy, ale również masaż relaksacyjny. Przyjdź do nas i maksymalnie się wycisz. Te kilka chwil relaksu sprawi, że nabierzesz sił na kilka kolejnych tygodni.

Dowiedz się więcej!

Fizjoterapia i rehabilitacja

Nowoczesna fizjoterapia może zdziałać spektakularne efekty. Dobry fizjoterapeuta doskonale wie jakie działania podjąć, aby rehabilitacja była jak najbardziej skuteczna. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch identycznych przypadków, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Usługi Just Health dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą w szybki i skuteczny sposób wrócić do pełnej sprawności.

Serdecznie zapraszamy osoby po zabiegach, operacjach, skręceniach, zwichnięciach oraz złamaniach. Zapraszamy pacjentów borykających się z bólem kręgosłupa, bólami w innych częściach ciała różnego pochodzenia na profesjonalną fizjoterapię prowadzoną przez dobrych i wykwalifikowanych rehabilitantów. Zapraszamy również osoby, które chcą poprzez ruch poprawić swój stan zdrowia w cukrzycy, chorobie kardiologicznej czy nowotworowej.

Dowiedz się więcej!