Just Health

Chcesz zacząć chudnąć lub czuć się lepiej, ale nie wiesz, jak zabrać się za siebie? Wybierz Just Health, ponieważ najlepszym wyborem dla Ciebie będzie profesjonalny dietetyk. Szczecin to nasza siedziba i tutaj czeka na Ciebie doświadczona mgr n. med. Hanna Juchniewicz, ekspert w zakresie układania diet oraz treningów personalnych. Dzięki otrzymanej pomocy możesz nie tylko zacząć odchudzać się jeszcze efektywniej, ale również dążyć do innych celów – budowa masy mięśniowej, lepsze wyniki w sporcie, eliminacja alergenów z diety. Nie wpisuj już do wyszukiwarki haseł typu „dietetyk szczecin opinie”, ponieważ udało ci się trafić na właściwą stronę! W Just Health czeka na Ciebie profesjonalna obsługa – do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też dzięki nam uzyskasz oczekiwane efekty jeszcze szybciej i na dłużej. Gdy potrzebujesz fachowego wsparcia, receptę na swoje nowe życie masz właśnie przed sobą. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze spotkanie – to takie proste.

Zacznij trenować jeszcze skuteczniej! Pomoże Ci w tym doświadczony trener personalny. Szczecin oferuje nam możliwość ćwiczenia nie tylko w siłowni, ale również i pośród pięknej przyrody w Parku Kasprowicza, Puszczy Bukowej lub nad jeziorem Szmaragdowym czy też Głębokim. Just Health to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz eksperta, który będzie wspierał Cię w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Przekonaj się, że to nie takie trudne!

Just Health – skuteczne odchudzanie Szczecin – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dieta

Nie bez racji często spotykamy się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”. Dieta ma ogromny wpływ nie tylko na Twoją wagę, ale również na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Zaburzenia odżywiania stają się jednak poważnym problemem społecznym, który mógł dotknąć również Ciebie. Brak czasu i stres przyczyniają się do niezdrowego trybu życia.

Jeżeli chcesz zmienić swoją dietę, zapraszam na wizytę u dietetyka Just Health! Dowiesz się, w jaki sposób można efektywnie zadbać o swój organizm.

Dowiedz się więcej!

Trening Personalny

Trening podstawowo powinien być świetną zabawą i odpoczynkiem, a dla niektórych jest nawet sposobem na życie. Podczas wysiłku fizycznego, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Natomiast kiedy kierujemy się sercem, jesteśmy w stanie pokonać wszelkie trudności i sprostać wszystkim wymaganiom życiowym. Prowadząc aktywny tryb życia będziesz mieć ogrom energii i zapału do pracy, a Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. Pamiętaj również, że ćwiczenia fizyczne są nie tylko doskonałą profilaktyką zdrowotną, ale jest to także bardzo efektywna metoda leczenia wielu chorób.

Te wszystkie i wiele innych zalet aktywności fizycznej poznasz podczas treningu personalnego Just Health!

Dowiedz się więcej!

Masaż

Masaż kocha każdy z nas. Delikatny dotyk profesjonalisty sprawia, że nasze mięśnie przestają się napinać, a my czujemy ogromną ulgę. Poza tym warunki pozwalające na wyciszenia w połączeniu z masażem dają klientowi ogromną przyjemność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każdy zabieg wykonuje doświadczony i wykwalifikowany masażysta. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na masaż sportowy, ale również masaż relaksacyjny. Przyjdź do nas i maksymalnie się wycisz. Te kilka chwil relaksu sprawi, że nabierzesz sił na kilka kolejnych tygodni.

Dowiedz się więcej!

Diagnostyka

Diagnostyka jest pierwszym i często najważniejszym krokiem w procesie wdrażania zmian w trybie życia. Oczywiście nie ma jednej diety cud czy rodzaju treningu cud, który będzie odpowiedni dla każdego. Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inne zapotrzebowania na makro i mikroskładniki. Możemy mieć dwie nawet bardzo podobne osoby, o takim samym wzroście, wadze, poziomie tkanki mięśniowej i tłuszczowej, ale o całkowicie innym zapotrzebowaniu i tolerancji na różne składniki pokarmowe. Jednej osobie może bardzo zaszkodzić wysokotłuszczowo dieta, a innej osobie poważnie zaszkodzi dieta wysokobiałkowa. Na szczęście dzisiaj gama badań diagnostycznych jest przeogromna. Możemy więc dokładnie określić niebezpieczeństwa konkretnej diety, na jakie narażona jest dana osoba. Możemy również wykonać badania, które powiedzą nam, że zastosowanie konkretnej diety przez daną osobę kompletnie mija się z celem, gdyż predyspozycje nie pozwalają nam na osiągnięcie efektów poprzez tą dietę. Podobnie jest z plan treningowym. Najważniejszą rolą dietetyka jest dobranie diety tak, aby była dopasowana zarówno do indywidualnych preferencji, jak i do treningów oraz predyspozycji i metabolizmu konkretnego organizmu.

Warto więc zrobić testy diagnostyczne, a wtedy okaże się nie ma potrzeby eksperymentować oraz tracić czas i zdrowie stosując metodę prób i błędów!

Dowiedz się więcej!